ADUR - szkoła wspinania. Kursy skałkowe, kursy taternickie, turystyka zimowa, szkolenia wysokościowe

Prowadzimy kursy wspinaczkowe; kursy skałkowe - Jura Krakowska, kursy i obozy skałkowe zagraniczne -Maroko, Hiszpania, Włochy, kursy taternickie i górskie, kursy zimowe alpinistyczne i turystyczne, szkolenia do prac na wysokości

OVERVIEW

This domain szkolawspinania-adur.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have audited nineteen pages within the web page szkolawspinania-adur.pl and found one website linking to szkolawspinania-adur.pl.

SZKOLAWSPINANIA-ADUR.PL RANKINGS

This domain szkolawspinania-adur.pl is seeing fluctuating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for szkolawspinania-adur.pl

Traffic ranking (by month) for szkolawspinania-adur.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolawspinania-adur.pl

WHAT DOES SZKOLAWSPINANIA-ADUR.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolawspinania-adur.pl Mobile Screenshot of szkolawspinania-adur.pl Tablet Screenshot of szkolawspinania-adur.pl

SZKOLAWSPINANIA-ADUR.PL HOST

We caught that a single root page on szkolawspinania-adur.pl took seven hundred and sixty-six milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider szkolawspinania-adur.pl not secure.
85.128.247.145

I discovered that this domain is using the Apache/2 os.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This domain has the following in the homepage, "Kursy i obozy skałkowe zagraniczne." Our analyzers observed that the web page also stated " Wspinaczka indywidualna z instruktorem w Górach." The Website also stated " Letni kurs zaawansowanych technik turystyki górskiej. Niebezpieczeństwa gór - warunki letnie." The website's header had kursy skałkowe as the most important keyword. It was followed by kursy wspinaczkowe, obozy i kursy skałkowe zagraniczne, and szkolenie wysokościowe which isn't as highly ranked as kursy skałkowe. The next words the site uses is kursy taternickie. zimowy kurs turystyki was also included and might not be understood by search parsers.

VIEW MORE WEB PAGES

Szkola w Yorku Polska Szkoła w Yorku

Jak zapisać dziecko do szkoły. Witamy na stronie Polskiej Szkoły Sobotniej w Yorku. Polska Szkoła Sobotnia w Yorku została utworzona w 2009 roku przez Polonijną Organizację w Yorku. Istniejemy od niedawna, ale mamy nadzieję na trwałe wpisać się w życie Polonii w Yorku. Szkoła prowadzi zajęcia w soboty wyznaczone w Kalendarzu. Odwiedzajcie naszą stronę często, przesyłajcie swoje uwagi i pomysły. Drodzy Rodzice i Uczniowie! .

Zespół Szkół w Wysokiem Witamy

Edwarda Kasprzysiaka i Gimnazjum w Wysokiem.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Wyszkach, ul. Szkolna 17

Jana Pawła II w Wyszkach. Rodzice uczniów klasy szóstej szkoły podstawowej i klas trzecich gimnazjum! Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane. W dniach od 1 do 3 czerwca 2011 r odbyła się trzydniowa wycieczka, zorganizowana dla uczniów Zespo.

Angielski Wrocław Biskupin Sępolno - Yes - Szkoła Języka Angielskiego

Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie

Zespół Szkół Publicznych w Zaborowie. Ul Stołeczna 182 05-083 Zaborów.